Évnyitó a Református Templomban

TÖRTÉNELMET ÍRUNK – JÖVŐT ÉPÍTÜNK –

A Szabó József elnöklelkész által megtartott áhítatot követően a fenti mottó jegyében nyitotta meg az új tanévet Budai Ferenc igazgató úr a kilencedikes diákok számára tartott tanévnyitó ünnepségen, melynek az iskola 81 éves történetében először adott otthont városunk nagymúltú Református Temploma.

Az iskola egy esztendeje működik a Törökszentmiklósi Református Egyházközség fenntartásában, és a 115 új tanuló immár a református hitelvek szellemiségében kezdi meg tanulmányait a Székácsban. Az intézmény története új fejezetének úttörői ők, akik számára nem csupán biztos tudást, piacképes szakmát, hanem lelki gazdagodást, jellemformáló keresztyén értékeket is ad iskolánk.A székhelyen tartandó tanévnyitóra holnap reggel az összes évfolyam részvételével kerül sor.

Fotók: Molnár Sándor, Miklós TV