SZÉP ORSZÁGOS VERSENYSIKEREK

A korábbi évekhez hasonlóan idén is szépen teljesítettek tanulóink az országos versenyeken, így megmérethetnek a döntőben is.

Mezőgazdasági technikus Országos Szakmai Tanulmányi Versenyen (OSZTV) Emődi Zoltán Ádám, 13.A osztályos tanuló jutott tovább. Felkészítő tanára Veresné Nagy Margit és Molnár Tibor István. A gyakorlati és szóbeli versenyrészt magában foglaló országos döntőnek iskolánk ad majd otthont március végén. Élelmiszeripari technikus képzésben az Ágazati és ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyén (ÁSZÉV) Zsákai Rita, 12.C osztályos tanuló vehet részt jövő héten a Szolnoki Szakképzési Centrumban megrendezésre kerülő II. fordulóban, az írásbeli döntőn. Felkészítő tanára Szitár Anikó. Kis Bence a Húsipari termékgyártók Szakma kiváló tanulója versenyén (SZKTV) írt kiváló eredményt, ezzel kivívta a döntőben való részvétel lehetőségét. A felkészülésben Szitár Anikó és Vas István segítették. Szeretettel gratulálunk a versenyzőknek, felkészítőknek egyaránt és sok sikert kívánunk a továbbiakban is!