FELAVATTUK A GÓLYÁKAT

Feladatokkal tarkított, csapatösszetartásról, őszinte lelkesedésről, jókedvről szóló gólyaavató vette kezdetét ma délután iskolánkban.

9-es tanulóink lelkesen készítették osztályindulóikat és öltöztek be a 11. évfolyam által megálmodott jelmezekbe osztályonként. Mindegyik osztály maximálisan kitett magáért osztályfőnökeik segítségével. A rendezvényen Molnár Judit százados asszony is részt vett, aki feladatot és ajándékot is hozott, amit itt is köszönünk. A gólyaeskü letétele után került sor az eredményhirdetésre. Jó volt együtt lenni, nevetni, játszani diáknak, tanárnak egyaránt. Köszönet a 11. AC osztálynak, Markót-Szabó Beatrix osztályfőnöknek és a Diákönkormányzatnak, Annus Anita diakpatrónus tanárnőnek, valamint a zsűrinek és a műsorvezetőknek a 10. BEGI osztályból. Ma mindenki nyert, és büszkén jelentjük, a 104 kilencedikes immár esküvel is fogadta, hogy méltó módon viseli a “székácsos” címet. Vidám, sikeres diákéveket kívánunk!