FUTÁS MIKULÁS!

Ma a Futás Mikulás és Ráadás Bolza-kör Futóversenyen vettek részt ismét iskolánk futói Szarvason.

A felkészülést a sok megfázás és sérülések hátráltatták, de így is sikerült egy motivált csapattal elindulni a versenyen. A reggeli komor ködös időt kárpótolta, hogy a rajtra kisütött nap és felszáradt betonút. Végül mindenki éremmel és ajándékcsomaggal gazdagodott. Molnár Barbara a népes 2,5 km-es mezőnyben a rangos 4. helyet szerezte meg és különdíjat kapott, Sánta Blanka már 5 km-en próbálta ki magát és 2. helyezett lett. A fiúk sem hagyták magukat, a helyi sportgimivel megküzdve 5 km-en Borsos Rajmund 1. helyezést, Virág Csaba 2. helyezést ért el. Végül Tari János tanár úr korosztályos 1. helyezett lett. Szívből gratulálunk a szép eredményekhez! Köszönjük Tari János tanár úr felkészítő munkáját és hogy tanulóinkat újra és újra hétvégén is mozgásban tartja!

Hajrá Székács!