ISMÉT AZ ÉLMEZŐNYBEN ISKOLÁNK TANULÓJA A MEZŐGAZDASÁGI TECHNIKUS OSZTV-N

Ezúttal Szekszárdon rendezték az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjét a Mezőgazdasági technikus képzésben.

Iskolánkat a kiemelkedő írásbeli teljesítménye alapján Geszti Sándor Ádám 13.A osztályos tanuló képviselte a gyakorlati és szóbeli fordulóban.

Nagyon büszkék vagyunk Sanyira, hiszen az erős mezőnyben kimagasló teljesítményt nyújtott, az ötödik helyen végzett és egyúttal megkapta a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara legjobb gyakorlati versenyeredményért járó különdíját, és ez alapján a felismerési feladatok, manuális tevékenység vizsgarészből a szakmai vizsga alóli mentességet is. Ezzel a tavalyi évhez hasonlóan iskolánk újra a legjobbak között szerepelt a gyakorlati képzőhelyek rangsorában.

Kedves Sanyi! Szeretettel gratulálunk a szép eredményhez, további sok sikert kívánunk! Éppúgy jár a gratuláció a félkészítő tanárnőnek, Seres Hajnalkának, és minden kollégának, aki a tanuló sikeréhez hozzájárult. Kísérőtanár: Tari János