SPORTSZERVEZŐINK A NEMZETKÖZI ATLÉTIKA VERSENYEN JÁRTAK

Sportedző-sportszervező szakos tanulóinkkal nemzetközi atlétikai versenyre látogattunk el.

4 évtized után került sor arra, hogy Szolnok újra nemzetközi versenyt rendezhessen. Láthattuk a törökszentmiklósi kötődésű olimpikonjainkat: Rivasz-Tóth Norbertet, 80 métert megközelítő dobásával, valamint Szilágyi Rékát. Velük dobott még a kiemelkedően tehetséges Bogdán Annabella is, aki új egyéni csúcsával örvendeztette meg a közönséget 61,09 méteres dobásával. Edzőjük Varga Lőrinc Iskolánk tanulója volt. Pályájuk elején a két versenyző sokat készült a Székács konditermében-tornatermében. Nagyon jó volt őket versenyezni látni. Az is nagy örömmel tölt el, hogy tanulóinkat világszínvonalú atlétika versenyre vihettük el. Nagy köszönet a fantasztikus sportélményért!

Csizmadia Barna, testnevelő