PÁLYAORIENTÁCIÓS NAP 2022

Idén is megmutattuk iskolánk képzéseit a Nemzeti Agrárgazdasági Kamarával közösen szervezett Pályaorientációs nap keretében.

Mintegy 100 általános iskolás tanulót fogadtunk Törökszentmiklósról és a megyéből. A gyakorlatban is kipróbálhatták vendégeink a Pék-cukrász, a Sütő és cukrászipari technikus, a Gazda, Mezőgazdasági gépész, Mezőgazdasági technikus, Élelmiszeripari technikus, továbbá a sport, a kereskedelmi és gazdasági ágazat képzéseit is. Lovaglás, traktorozás, íjászkodás, gazdasági játékok, Dexter laboratóriumában kémiai kísérletek, linzersütés, állatsimogató, sportjátékok… csak néhány elem a programok sorából. Holnap hasonlóan színes rendezvény részesei lehetnek a hozzánk látogatók. Aki pedig most lemarad, ne csüggedjen, hiszen NOVEMBER 9-én és NOVEMBER 12-én újra megnyitja kapuit a Székács a pályaválasztás előtt álló tanulók és szüleik számára. Köszönjük az általános iskolák látogatását, oktatóink, segítő tanulóink közreműködését, és kiemelten is a NAK támogatását!