FUTÁS UTÁNAM!

Akár ez is lehetne Tari János tanár úr felszólítása, hiszen ismét versenyfutásra ösztönözte tanulóink – főként kilencedikesekből álló – kis csapatát.

A mai délelőttöt így igazán sportosan töltötték, hiszen Jászberényben, a II. Jászság Dinamikája Futónapon vettek részt. Az utóbbi hetek legnagyobb és legszínvonalasabb versenye volt a mai, melynek egyik bizonyítéka, hogy a nevezettek száma meghaladta az ezer főt. 1400 méteren 354 induló közül abszolút és korosztályos győztes egyaránt Virág Csaba. 3500 méteren 264 induló közül Tari János abszolút 13., 18-év feletti korosztályban 3. helyezett. Kardos Patrik abszolút 70., korosztályos 6., Markóth Balázs abszolút 74., korcsoportos 7., Tóth Takács András – élete első futóversenyén – abszolút 81., korosztályos 30. helyezés. Szívből gratulálunk a remek eredményekhez a srácoknak, Tari János tanár úrnak pedig külön is, hogy újra futásra bírta a fiatalokat. Érdemes volt! Hajrá Székács!