Megkezdődtek iskolánkban az érettségi vizsgák
AZ ÉRETTÉ VÁLÁS ELSŐ NAPJA… A mai napon magyar nyelv és irodalomból 43 tanuló kezdte meg az érettségi vizsgát.
AZ ÉRETTÉ VÁLÁS ELSŐ NAPJA… A mai napon magyar nyelv és irodalomból 43 tanuló kezdte meg az érettségi vizsgát.
Az Apáról Fiúra NK Egyesület „Térségünk régi és új ízei a hagyományos tűzhelyeinkhez” című pályázatában tanulóink is részt vettek.
Tisztelt Szülők, Kedves Diákjaink! A veszélyhelyzet fokozatos feloldásáról szóló kormányrendelet szerint, elkészítettük iskolánk tantermi oktatásra való visszaállításának rendjét.
A Nemzeti Ifjúsági Tanács „Pro és Kontra – érvekkel elő!” címen meghirdetett pályázatához készített kisfilmmel iskolánk csapata a középdöntőbe jutott.
Avagy „Földanya nemzetközi napja”, amikor Földünk környezetének megóvására helyezzük kiemelten is a figyelmet.
Szabó Imre Norbert 12.AC-s mezőgazdász tanulónk, bejutott az országos döntőbe és képviselheti iskolánkat az Ágazati szakmai érettségi vizsgatárgyak versenyén!