ISMÉT NAGYOT KÜZDÖTTÜNK A RÖPLABDA TORNÁN
Múlt pénteken került sor a Jászkun Röplabda Bajnokságra, ahol ugyan ezúttal nem értünk el dobogós helyezést, ennek ellenére keményen hajtottak, és döntőt (3. játszma) játszottak csapataink minden meccsen.
Múlt pénteken került sor a Jászkun Röplabda Bajnokságra, ahol ugyan ezúttal nem értünk el dobogós helyezést, ennek ellenére keményen hajtottak, és döntőt (3. játszma) játszottak csapataink minden meccsen.
A címben szereplő angol rövidítés a most kezdődő nemzetközi projektünk tartalmát foglalja magában, melynek lényege: fiatalok találkozása az idősebb generációval a kulináris értékeink kapcsán.
Egy esztendővel ezelőtt egy csodálatos ember, kolléga, egy kiváló pedagógus távozott el közülünk.
Büszkeséggel számolunk be Király Viktor, 9. GI osztályos tanulónk kiemelkedő zenei sikeréről, aki csellistaként – Eglesz Dórával és Türmer Katinkával – triót alkotva a Budapesten megrendezett II. Magyar Kortárs Kamarazene Fesztiválon ARANY minősítést szerzett.
Idén is szép eredménnyel szerepeltek iskolánk pék, illetve pék-cukrász tanulói a XXI. PÉK HAGYOMÁNYŐRZŐ, IX. POZSONYI KIFLI KÉSZÍTŐ, VI. MÉZESKALÁCS DÍSZÍTŐVERSENY-en, melynek a KMASZC Pesti Barnabás Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola adott otthont.
Idén is megmutattuk iskolánk képzéseit a Nemzeti Agrárgazdasági Kamarával közösen szervezett Pályaorientációs nap keretében.