Lezárult a 2021/22-es tanév vizsgaidőszaka
A napokban sikeresen lezárultak iskolánkban az érettségi és képesítő vizsgák, örömmel láttuk, hogy a tanulók nagyobbik része eredményesen vette az akadályokat.
A napokban sikeresen lezárultak iskolánkban az érettségi és képesítő vizsgák, örömmel láttuk, hogy a tanulók nagyobbik része eredményesen vette az akadályokat.
2022. június 2-án Bischofné Németh Katalin tanárnő és Fejes Zsolt tanár úr vezetésével mintegy 20 fővel kerékpártúrán vettünk részt.
A Nagykunsági Református Ifjúsági Találkozó és Katechetikai Szakmai Napon Mezőtúron, 2022. június 11-én iskolánkból 7 diák vett részt, kísérőjük Butyka Béláné lelkipásztor vallástanár volt.
Idén is remek hangulatban és színes programokkal telt a DIÁKNAP, melyre pénteken került sor.